Firma Profili

Türk inşaat sektörüne ATAKENT İNŞAAT PEYZAJ olarak 1997 yılında girmiş olan şirketimiz, mühendislik bilimine, Fen ve Sanat kaidelerine uygun olarak iş üretmeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Yapmış olduğu bütün işlerin önceliklerinde, “EMNİYET” ilk sırayı, “ESTETİK” 2. Sırayı, “EKONOMİ” 3. Sırayı almıştır.

Modern mimari anlayışı ve deneyimli kadrosu ile hedeflediğimiz bütün projelerimizin ilk fizibilitelerinden başlayarak ihtiyaç tespitlerini yaparak, bütün planlama ve projelendirme çalışmalarınıda yaparak, teknolojinin sunduğu imkanlardan da faydalanarak , kaliteli, yenilikçi, yaşam vaad eden yapılarıyla ön plana çıkmaktadır.

Üretim konusunda aynı istikamete bakan FİNANS YAPI İNŞAAT şirketimizde 2006 yılında kurulmuş olup, grup şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Yapı denetim sektöründe de şirketimizin yan kuruluşları olan ANTEP YAPI DENETİM ve  ALA YAPI DENETİM  grup şirketleri olarakta Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine Yapı denetim sektöründe   hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Fizibiliteden başlayarak, planlama ve projelendirme, yapıüretimi   ve yapı denetimi olarak Sektörün her noktasında hizmet veren şirketimiz bugün  adından saygı ile bahsedilen firma olmuştur.